שיש לבן עשוי אבן טבעית הוא מוצר איכותי ביותר, אשר יש לו מגוון שימושים, הן בפנים הבית והן בגינה. אנחנו בפארק האבן בעלי ניסיון רב בעבודות אבן טבעית מכל הסוגים, לרבות שיש לבן. מוזמנים ליצור איתנו קשר לעבודת אבן בהתאמה אישית.. לקבלת פרטים והצעות התקשרו עכשיו: 072-3939972.

אבן לבנה – מיוון עד חדר האמבטיה שלכם

השיש הלבן מיתג את עצמו במהלך השנים כמוצר ברמה גבוהה ביותר, כאשר מדובר בתופעה שאינה טרנד, אלא מלווה אותנו עשרות שנים. השיש הלבן, בין אם בריצוף או חיפוי, הוא כאן כדי להישאר לאורך זמן.

השיש הלבן מגיע ממספר מקומות בעולם כגון ויטנאם, תורכיה ועוד. הוא בעיקר משמש אותנו לריצוף וחיפוי של חדרי אמבטיה, מקלחונים וחיפוי סביב כלים סניטריים, בגימור מט או מבריק.

שיש לבן מעניק לחדרי אמבטיה מראה חלק ונקי. לעיתים קרובות השיש הלבן משמש גם כחיפוי מטבח, לצרכי קונטרסט לארונות מטבח וקלאפות. שיש לבן או אבן לבנה אם תרצו, משדרים יוקרה ברחבי הבית.

השיש הלבן הנפוץ והיוקרתי מגיע מיוון, כאשר ניתן לבחור לוחות בקפידה ולאחר כן ניתן לחתוך לפי מידה והחלוקה של האדריכל/ית או המעצב/ת – והכל תוך כדי התייחסות לפרטים הקטנים ביותר.

שיש לבן לשימוש בעבודות חוץ

גם בעבודות אבן טבעית בגינה ניתן להשתמש בשיש לבן, כאשר השימושים הנפוצים הם עבור קרניזים, פינות ברביקיו חיצוניות וכו'.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לעבודות אבן בשיש לבן? זקוקים לייעוץ מקצועי בנושא? אנחנו בפארק האבן נשמח לסייע בכל שאלה והצעה בהתאמה אישית עבורכם.

אבן לבנה בחיפוי חוץ

פרויקט חדש מבית פארק האבן

קראו עוד: אבן טבעית
קראו עוד: בריקים לבנים